top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תYael Taitz

7 דברים שחייבים להיות בדף הנחיתה שלך כדי לייצר יותר לידים והמרות!

דפי נחיתה הפכו בשנים האחרונות לכלי חובה שכל בעלת עסק או חברה משתמשים בהם. דפי נחיתה מאפשרים לעסקים להגדיל את כמות הלידים, הפניות והלקוחות ויכולים לשמש כתחליף לאתר אינטרנט.

כיום כמעט בכל פעם שאת לוחצת על מודעה בגוגל, בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, תגיעי לדף נחיתה, בו תתבקשי להשאיר פרטים כגון: שם, מייל וטלפון.

דף נחיתה טוב, יבנה אחרי תכנון של כל המרכיבים החשובים, אשר יגרמו ליותר אנשים מקהל היעד שלך למלא פרטים, כך תקבלי יותר לידים איתם תוכלי ליצור קשר ולהגדיל את כמות המכירות שלך.

אפשרויות לשישמוש בדפי נחיתה : דף מידע, כמו מדריך עם טיפים חינמי, תקופת ניסיון חינם במוצר, הנחה משמעותית, מתנה, ועוד. את צריכה לחשוב טוב לתכנן ולאפיין את המידע/מתנה שאת נותנת כדי שזו תעניין את קהל היעד ותיתן מענה ופתרונות לצרכים שלו. לדף הנחיתה יש תפקיד ברור (לגרום לקהל היעד להשאיר פרטים), לכן חשוב מאוד שהזרימה בדף תהיה טובה, שיהיו אלמנטים של שכנוע ובניית אמון ושיהיה קל ונוח להירשם.

1. מיקוד מיקוד מיקוד!


דף נחיתה טוב צריך להיות מאוד מאוד ממוקד.

המטרה שהגדרתם צריכה להיות ברורה ולהופיע בכותרת הדף.

למשל:

קבלי את המדריך ל...!

התוכנה שתעשה לכם סדר בניהול הפיננסי העיסקי שלכם – קבלו חודש ניסיון חינם!


דף נחיתה טוב חייב להיות ממוקד בקהל יעד ספציפי המלצתי שאם אם יש לך יותר מקהל יעד אחד, תכיני מספר דפי נחיתה


מסר ממוקד, קצר וענייני.

המלצתי: בדף נחיתה רק קריאה לפעולה אחת

את לא רוצה לבלבל את הגולשים לכן, בדף נחיתה טוב אין הפניה לאתר, לפייסבוק וכו'.


דף הנחיתה צריך להיות ממוקד בשירות או במוצר אחד! גם אם יש לך עוד מוצרים או שירותים, את מפנה בדף נחיתה לשירות ספציפי המתאים לקהל יעד ספציפי.


2. עיצוב ונראות:


רוצה דף נחיתה מנצח? שימי דגש על דף נחיתה מעוצב עם המיתוג שלך, צבעים מתאימים שיגרמו ללקוח להתרכז במטרה העיקרית שלך והיא >> השארת פרטים.


תמונות איכותיות (ראי מאמר שלי בנושא תמונות כאן) תמונות שמראות את המוצר והתועלות שלו. כמובן שסרטון בכלל יגדיל משמעותית את ההמרות! (ראי מאמר שלי בנושא סירטונים כאן)


יש דפי נחיתה קצרים ויש דפי נחיתה יותר ארוכים שבהם ניתן להוסיף סרטונים נוספים המראים את המוצר ואת התועלות שלו. חשוב מאוד שסרטוני הוידאו יהיו קצרים וברורים ובסיומם קריאה לפעולה ברורה וממוקדת!

חשוב לשים דגש על עיצוב הטופס עצמו ועל צבע כפתור הקריאה לפעולה שיהיה בולט וברור.


3. טופס מילוי פרטים וקריאה לפעולה:


יש שני פרמטרים שהולכים ביחד והם בין המרכיבים החשובים ביותר בדף הנחיתה.

טופס מילוי הפרטים יהיה בראש דף הנחיתה לצד סרטון הוידאו או לצד הכותרת הראשית אם חשוב לך שהכותר או הסרטון יהיו לרוחב כל הדף, אז הטופס יהיה מיד אחריהם.


חשוב חשוב לבדוק את הנראות גם במסכים קטנים של הטלפונים הניידים כדי שללקוח יהיה קל להשתמש ולמלא פרטים. רוב הלקוחות פועלים דרך הטלפון הנייד ולא דרך המחשב השולחני.


בטופס יש בדרך כלל אפשרות להגדיר את כמות השדות למילוי. ניתן לשים שדה בודד למייל או שדות רבים לטלפון, שם, שם חברה ועוד.


אני ממליצה לדייק ולחשוב טוב על כמות השדות העיקרון פשוט: יותר שדות למילוי = פחות הרשמות.לכן, שימי בכל טופס את השדות החשובים לך ביותר.

קחי בחשבון כי גם אם הגדרת את השדות כשדות חובה, מעבר למייל, לרוב אנשים ימלאו פרטים שאינם נכונים בשדה השם, בשדה שם חברה, וגם בשדה הטלפון הנייד. לכן, מומלץ לחשוב היטב אם את צריכה מעבר למייל גם שדות נוספים או לתת אותם כאופציה לא כחובה.


קריאה לפעולה – חייבת להיות ברורה, כפתור גדול ובצבע בולט לעומת צבע הרקע של דף הנחיתה. ממחקרים ניראה שכפתור אדום מוריד את כמות ההרשמות וכפתור בצבעים אחרים כגון: צהוב, כתום, ירוק או תכלת יגדילו את כמות ההרשמות.4. קודים ופיקסלים לצורך אנליטקס ולאפשרויות ניתוח ומדידה נוספות:


בנית דף נחיתה וכמובן גם דף תודה לנרשמים (דף תודה הוא דף חשוב ביותר). שימי לב שאת לא שוכחת לשים בו את הפיקסלים של פייסבוק, גוגל אנליטיקס, לינקדאין גוגל אדוורדס וכל נכס דיגיטלי שיש לו פיקסל.


הגדרת פיקסלים חשובה מאוד כיוון שמתוך קהל היעד שהגדרת יגיעו אנשים לדף הנחיתה אבל לא כולם ימלאו פרטים, מסיבות כאלה ואחרות. הפיקסלים והקודים יעזרו לך לעשות בקרה ולהבין טוב יותר האם הדף עובד כמו שצריך.


כמו כן הפיקסל של פייסבוק, הקוד של לינקדאין והקוד של גוגל אדוורדס יסמנו את האנשים שהגיעו לדף הנחיתה וגם אם הם לא מילאו פרטים תוכלי להמשיך ולהציג להם מודעות חוזרות או מה שניקרא ״רימרקטינג״ .


בעזרת הרימרקטניג תוכלי להמשיך ולייצר חשיפה למותג שלך ולבנות את הקשר עם הלקוחות והמתעניינים לאורך זמן5. התאמה למובייל!


יותר ויותר אנשים רואים את דף הנחיתה שלך דרך הטלפון הנייד. בידקי האם דף הנחיתה שלך מותאם לקריאה נוחה וגם ללחיצה על הכפתורים, מילוי פרטים ועוד...התאמה למובייל: בשיווק דיגיטלי כיום הגישה היא Mobile First (דבר ראשון יש להתייחס לנראות ולפרקטיות של דף הנחיתה בטלפון הנייד ולא במחשב השולחני). חלק גדול מהאנשים נכנסים לאתרי אינטרנט ולרשתות החברתיות מהטלפונים הניידים, הרי שהם פוגשים את המודעות שלכם בטלפון הנייד ומשם לוחצים ומגיעים לדף הנחיתה שבנית. את חייבת לבדוק האם קל להם למלא פרטים או שהם צריכים עכשיו לעזוב הכל כדי שיוכלו למלא פרטים? אם המילוי דורש מהם לעזוב הכל , חלק גדול לא יעשה זאת כי האנשים גולשים היום תוך כדי מספר פעולות, יצאו להפסקה קצרה ונמצאים בדרך לעמדת הקפה, או עסוקים במשהו ותוך כדי גולשים בטלפון הנייד, כן כן גם יושבים בפגישה/ הרצאה או בזום ותוך כדי גולשים .(הפרעות קשב רבות בימינו ...) לכן, את צריכה להקל עליהם בכל דרך אפשרית ולתכנן את דף הנחיתה במחשבה שנקודת המפגש הראשונה של קהל היעד עם המודעה ועם דף הנחיתה שלך היא בזמן גלישה בטלפון הנייד.


ההמלצה שלי היא נסי להיכנס לדמות של קהל היעד שהגדרת, תכנני מסר קצר וברור, טופס מילוי פרטים שרואים מיד וגם כפתור הנעה לפעולה בולט וברור.6. הצעה המוגבלת בזמן ובכמות


חשוב מאוד שבדף הנחיתה תתני הצעה שמוגבלת בזמן או בכמות!

לדוגמא: ההצעה פתוחה רק עד הלילה בחצות!


נותרו רק 10 במלאי. כל הקודם זוכה!


רק 5 הראשונים להרשם יקבלו את השירות ב-50% הנחה!


אנשים מחפשים סיבה לרכוש או לבצע פעולה גם כשהמוצר או השירות שאת מציעה מעולה.


כאשר את תוחמת בזמן או בכמות את המוצר או השירות, את עוזרת להם להבין שזוהי הצעה נהדרת שהם עלולים להפסיד.


פסיכולוגית, זה עובד על כולם, גם אם את פונה ללקוח הפרטי וגם על מנהלים בחברות, כי בני אדם לא רוצים להפסיד!


שימי לב שאת צריכה לעמוד בהצהרות שלך, אם תגידי שאת נותנת הנחה ל-10 הנרשמים הראשונים ובסוף תתני ל-50, זה יצא החוצה בשלב כלשהו והאמינות שלך תיפגע.A/B Testing .7

ממליצה לך לעבוד עם יותר מדף נחיתה אחד כדי שתוכלי לבדוק מה עובד טוב יותר,

מה שניקרא שיטת ה- A/B Testing. (ככה נעבוד גם בקידום ממומן בגוגל ופייסבוק)


בשיטה זו נעבוד עם 2 דפי נחיתה זהים אך באחד מהם נבצע שינוי יחיד וכך ניתן לבדוק מול הדף האחר מה עובד יותר טוב.

למשל:

בדף נחיתה אחד יהיה עם סרטון וידאו ובדף נחיתה השני שיהיה זהה לחלוטין נשים תמונה במקום סירטון הוידאו.

נפרסם את שני הדפים לאותו קהל יעד ונבדוק מה ממיר יותר.


דף נחיתה עם כפתור כחול והשני עם כפתור אדום ונבדוק מי משניהם ממיר יותר ומביא יותר לידים. אולי תגלי שקהל היעד שלך בוחר באדום וזה מגביר את ההרשמה בניגוד למחקרים מלומדים בנושא...


דף נחיתה אחד את נותנת הצעה מוגבלת בכמות ובדף השני הצעה ללא הגבלת כמות ובודקת באיזה משני הדפים מילאו יותר פרטים .

הבנת את הרעיון כן?!


וכמובן אל תשכחי לשים את הקוד של גוגל אנליטיקס כדי לנתח איזה דף ממיר טוב יותר!
נשמע לך מסובך ?

הקמתי עשרות דפי נחיתה ללקוחותי, אשמח לעשות זאת גם עבורך במטרה להזניק את העסק שלך קדימה ולהביא ליותר המרות ויותר לידים.מוזמנת ליצור איתי קשר ממש כאן ואעזור לך להאיר את הדיגיטל!


054.3452969

יעל טייץ - מאירה לך את הדיגיטל.34 צפיות

Comentarios


bottom of page